Nożyczki liftingujące: “wycinają” zmarszczki

Nowość w dziedzinie bezinwazyjnego usuwania zmarszczek i ujędrniania skóry: nożyczki liftingujące renomowanej marki Abacosun to propozycja dla salonów, które chcą poszerzyć swoją ofertę o rewolucyjne usługi.

Nożyczki liftingujące to długo oczekiwane urządzenie oferujące zabiegi, które w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny „wycinają” zmarszczki, napinają i ujędrniają skórę.
Do tej pory nie istniał zabieg, który działa tak kompleksowo na skórę i  mięśnie oraz daje spektakularne efekty w krótkim czasie. Przywraca on witalność i energię komórkom, stymuluje ich odnowę, wzmacnia i regeneruje mięśnie.
Gwarantowany efekt, jakiego nie zapewni żaden krem!

  • Spłycone zmarszczki
  • Natychmiastowe napięcie skóry
  • Ujędrnione ramiona
  • Spektakularne rezultaty

Dobroczynne energie, czyli jak działają Nożyczki Liftingujące

Urządzenie wykorzystuje zdolność naszego organizmu do samoregeneracji, aktywując procesy odnowy komórkowej. Jest to więc terapia naturalna i przyjazna dla pacjenta.
Nożyczki liftingujące emitują sześć skutecznych rodzajów bioprądów, które są także stosowane w medycynie i fizjoterapii. Każdy z nich charakteryzuje się różną częstotliwością, czasem trwania impulsu, przez co stymuluje regenerację skóry oraz mięśni na różnym poziomie.
Bioprądy wzmacniają mięśnie, polepszają ich jędrność i elastyczność. Zwiększenie masy mięśniowej automatycznie skutkuje polepszeniem napięcia i wygładzeniem skóry.
Biolifting polega na stymulacji zachodzącej na poziomie skóry właściwej.
Podczas bioliftingu następuje stopniowa odnowa komórek, które z różnych przyczyn uległy destrukcji. Zwiększa on syntezę kolagenu, elastyny i ATP redukując zmarszczki i przyczyniając się do ogólnej poprawy witalności i metabolizmu skóry. Biostymulajca poprawia także ruch limfy, oczyszcza dogłębnie skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu, polepszając jej koloryt oraz redukując cienie pod oczami.

Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy dzięki aplikacji multipolarnych fal radiowych, które aktywują wytwarzanie kolagenu i elastyny działając jak zastrzyk młodości.
Podczas zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło, gdyż podgrzewane są włókna kolagenowe, co wywołuje ich kurczenie, napinanie i regenerację. Pobudzone zostają fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny, co zwiększa gęstość, elastczyność oraz napięcie skóry.

Skuteczność zabiegów potęgują także energie termoterapii, wiborterapii i chromoterapii, które są aplikowane jednocześnie z innymi energiami.

Jak wygląda zabieg i efekty

W trakcie zabiegu, który trwa około 30-50 minut kosmetyczka pobudza do regeneracji każdy punkt na twarzy, szyi i dekolcie. Energia przesyłana jest do tkanek poprzez masaż specjalistycznymi sondami. W zależności od kondycji skóry wykonuje się serię około 3- 8 zabiegów.
Znaczne napięcie i gładkość skóry jest odczuwalna i widoczna już po  pierwszym  liftingu.

Nożyczki Liftingujące to pierwsze urządzenie oferujące mistrzowskie, globalne zabiegi przeciwzmarszczkowe.

Spróbuj magicznych zabiegów i zobacz natychmiastowe rezultaty!

ABACOSUN
Tel: 58 664 64 51, 58 781 66 66
e-mail: abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.pl

Możesz zostawić odpowiedź lub trackback ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Udowodnij, że nie jesteś botem: *

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting