Therapy Cool opatentowany system do holistycznych zabiegów i kriolipolizy

Aplikacja Kontrastów Termicznych jako podstawa zabiegów kosmetycznych i wellness zapewnia poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej oraz samopoczucia. Wyszczupla, ujędrnia, detoksykuje, odżywia i odmładza nasze ciało. Przeczytaj więcej o tej metodzie.

Therapy Cool to nowa koncepcja zabiegów estetycznych i zdrowotnych.

ESTETYKA ZACZYNAJĄCA SIĘ OD WEWNĘTRZNEGO OCZYSZCZANIA, KTÓREJ TOWARZYSZY POPRAWA KONDYCJI ZDROWOTNEJ”

W jaki sposób Therapy Cool i kontrasty termiczne oddziałują na nasz organizm?

Działanie Therapy Cool jest bardzo proste.

Najpierw aplikujemy ciepło, co możemy porównać do działania sauny. Przez kilka minut ciało pacjenta jest ogrzewane. W tej fazie następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co wywołuje następujące efekty w organizmie:

  • pocenie się, a w konsekwencji eliminację toksyn i płynów z organizmu, zarówno z krwi, jak i z tkanek

  • skutecznie eliminuje problemy z retencją płynów

  • poprzez oczyszczenie tkanek przywraca równowagę krwi, wpływając na jej zasadowość i w ten sposób działa na wolne rodniki oraz opóźnia proces starzenia się

  • jednocześnie znacznie ułatwia penetrację aktywnych substancji

Bez wątpienia eliminacja toksyn jest jednym z najistotniejszych procesów, które wywołuje Therapy Cool, gdyż dzięki temu następuje dogłębne oczyszczenie wszystkich tkanek.

Po zakończeniu aplikacji ciepła, następuje faza zimna ( kontrast). Klient odczuwa przyjemne odświeżenie.

Aplikacja zimna wywołuje w organizmie naturalną reakcję polegającą na próbie ogrzania miejsc chłodzonych. Ciało wykorzystuje wówczas jedyne narzędzie, które posiada do tego celu – krew. Poprawa ukrwienia tkanek polepsza stan skóry poprzez zwiększenie:

– nawilżenia

– dotlenienia

– odżywienia

– krążenia krwi 

Sposób w jaki odżywiamy i nawilżamy tkanki uaktywnia naturalne mechanizmy regeneracji kolagenu i elastyny, co dodatkowo ujędrnia oraz nadaje elastyczność tym tkankom.

Therapy Cool jednocześnie wyszczupla i ujędrnia ciało.

Aplikacja zimna wywołuje także inny, istotny proces. Krew wysłana przez organizm do ocieplenia miejsc poddanych chłodzeniu pobiera ciepło z zapasów tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że podczas odżywiania i ujędrniania tkanek następuje proces spalania i eliminacji tkanki tłuszczowej. W rezultacie skutecznie zmniejszamy obwód ciała.

Ważnym i nieodzownym efektem zabiegu Therapy Cool jest ogólna poprawa samopoczuciapsychofizycznego, będąca rezultatem reaktywacji ogólnej, której poddany jest cały organizm.

W rzeczywistości Therapy Cool, stymuluje organizm do samoregeneracji, nawilżenia, spalania tkanki tłuszczowej bez udziału i stosowania substancji z zewnątrz. Cały proces następuje wewnątrz organizmu, w sposób naturalny i przy wykorzystaniu naszej krwi.

W Therapy Cool użyto metody stosowane w balneoterapii, lecz bez kontaktu z wodą, przez co terapie są komfortowe.

Zabiegi są wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, Spa oraz w ośrodkach rehabilitacyjnych i sportowych.

ABACOSUN
Te: 58 664 64 51
e-mail: abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.pl

 

Możesz zostawić odpowiedź lub trackback ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Udowodnij, że nie jesteś botem: *

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting