TOP5 foteli kosmetycznych w kolorze szarym

szare fotele

Szare fotele kosmetyczne to hit ostatnich miesięcy. Tapicerka w odcieniu szarości ma wiele zalet – jest mniej podatna na zabrudzenia i lepiej się starzeje niż jasna ekoskóra. W dodatku wygląda naprawdę oryginalnie. Prezentujemy Wam nasze TOP5 modeli w tym kolorze.

Chcesz kupić do swojego salonu szary fotel kosmetyczny? Poniżej przedstawiamy specyfikację 5 ciekawych modeli w tym kolorze. Różnią się one od siebie wyglądem, funkcjonalnością i ceną, ale mają jedną, wspólną cechę – kolor poszycia, będący hitem sezonu.

szary fotel kosmetycznyFotel kosmetyczny Basic A-202, cena: 699,99 zł: najnowsza propozycja Activeshop w sektorze manualnych foteli kosmetycznych. Fotel świetnie sprawdzi się przy zabiegach na ciało (można go rozłożyć do pozycji leżącej), a także w usługach kosmetycznych na twarz (ze względu na obszerny zagłówek świetnie sprawdzi się przy zabiegach stylizacji rzęs). Fotel jest lekki, waży ok. 35 kg. Posiada pod siedziskiem dwie pojemne kuwety na akcesoria, wyposażony jest też w pałąk na prześcieradło. Fotel ma ręczną regulację kąta nachylenia oparcia i podnóżka. Wysokość fotela jest za to stała. Atutem jest otwór w zagłówku i zdejmowane podłokietniki. Produkt możesz kupić tutaj.

fotel A-210 szaryFotel kosmetyczny A-210, cena 1239 zł: najpopularniejszy z hydraulicznych foteli kosmetycznych, teraz osiągalny również w kolorze szarym. Atutem jest wygodny, hydrauliczny podnośnik i stabilna podstawa. Fotel od Activeshop jest obrotowy, estetyka siedziska jest bardzo podobna jak w modelu A-202. Tu również znajdziemy otwór w zagłówku przykrywany wygodną poduszką, zdejmowane podłokietniki i pałąk na prześcieradło (w tym modelu zlokalizowany z przodu, a nie z tyłu, jak w wersji A-202). Model polecany wszędzie tam, gdzie przydatna jest wygodna regulacja wysokości – do kosmetyki twarzy i ciała, zabiegów wizażu. Fotel waży ok. 70 kg. Możesz go kupić tutaj.

szary fotel kosmetycznyFotel kosmetyczny BD-8222, cena 1449 zł: obrotowy, hydrauliczny fotel kosmetyczny z tapicerką w kolorze ciemnej szarości to propozycja od Beauty System. Model posiada ręcznie regulowane oparcie i podnóżek. Fotel nie ma w standardzie pałąka na prześcieradło, atutem są jednak zdejmowane podłokietniki i otwór w zagłówku przykrywany szeroką poduszką. Duża podstawa w białej, lakierowanej obudowie ładnie współgra z kolorem tapicerki. Co ważne, fotel ma opcję blokady w określonej pozycji, co jest ważne w przypadku modeli obrotowych. Umożliwia oczywiście rozłożenie na płasko. Możesz kupić ten fotel tutaj.

szary fotel 158Fotel kosmetyczny Basic 158 szary, cena 3199 zł: ten elektryczny fotel wyposażony w 3 siłowniki to jeden z najtańszych modeli z regulacją za pomocą pilota wyposażonych w kołyskę. Fotel z Activeshopu możemy elektrycznie regulować w płaszczyźnie góra dół, a także ustawiać kąt nachylenia oparcia oraz kołyskę. Mebel posiada otwór w zagłówku przykrywany niedużą poduszką. Model jest bardzo ergonomiczny jak na wersję elektryczną, zajmuje w salonie niedużo miejsca. Tapicerka ma kolor jasnej szarości. Biorąc pod uwagę nowoczesny wygląd tego fotela, dostępne funkcje i cenę, jest to absolutny hit. Możesz go kupić tutaj.

szary fotel do salonu urodyFotel kosmetyczny LUX BW-273B, cena 3489 zł: flagowy model Beauty System, teraz dostępny także w kolorze ciemnoszarym. Naszym zdaniem drewniane nakładki doskonale współgrają z tym odcieniem tapicerki i białą obudową – to drobny detal, który czyni tę wersję szczególnie godną uwagi. Fotel posiada 3 silniki elektryczne, umożliwiające regulację wysokości, oparcia i podnóżka. Regulacja odbywa się za pomocą pilota. W zagłówku fotela znajduje się otwór przydatny w zabiegach na ciało. Atutem jest całkiem niezły zakres regulacji wysokości: od 67 do 89 cm. Podłokietniki są zdejmowane. Fotel możesz kupić tutaj.

Kupując któryś z tych modeli we fricos.pl powołaj się na Magazyn Kosmetyczny, a dostaniesz 50 zł upustu na zakup wybranego fotela.

Możesz zostawić odpowiedź lub trackback ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Udowodnij, że nie jesteś botem: *

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting