O nas

MagazynKosmetyczny.pl jest portalem od specjalistów dla specjalistów i porusza zagadnienia związane z zakładaniem i prowadzeniem biznesu kosmetycznego. Zależy nam, by nasze artykuły poruszały tematy ważne dla kosmetyczek i kosmetologów, którzy mają już własne salony, bądź zastanawiają się nad otwarciem firmy. Staramy się pisać konkretnie i w sposób zrozumiały, by zawarta na naszej stronie wiedza była dostępna w przyjaznej formie również dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w temacie zakładania gabinetu.

Redakcja portalu prowadzi na co dzień sklep internetowy z wyposażeniem salonów kosmetycznych i fryzjerskich, zatem jesteśmy na bieżąco z branżową tematyką i będziemy poruszać w Magazynie Kosmetycznym tematy, które interesują naszych klientów.

Zajmujemy się też pomocą w wypełnieniu wniosków o dofinansowanie na gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski lub tzw. mobilną kosmetykę. Jeśli potrzebujesz porady w tym zakresie lub chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego na stronie.

Jeśli masz jakieś pytania do redakcji portalu, możesz się z nami skontaktować pod adresem: kontakt(at)fricos.pl.

Z naszą polityką cookies możesz zapoznać się tutaj.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting